EN

سایت رسمی نهمین تیم المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک

اعلام نتایج دوّمین آزمون آزمایشی

سلام؛

 

متأسّفانه برخی نتایج برای اعلام آماده عمومی آماده نشدند. با این حال، بخشی از نتایج این آزمون از طریق فایل زیر به اطّلاع شما می‌رسد.

 

 

شما می‌توانید کلید تصحیح دوّمین آزمون آزمایشی را از لینک زیر دریافت کنید.

 

با عرض پوزش بابت تاخیر ایجاد شده، بدین وسیله پاسخنامه‌ی تشریحی در اختیار شما علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

برگزاری دوّمین آزمون آزمایشی

با سلام؛

 

ضمن اعلام پایان مهلت آزمون، به اطّلاع می‌رساند نتایج این آزمون به همراه پاسخ تشریحی تا چند روز دیگر روی سایت قرار خواهد گرفت.

 

توجّه مهم: آخرین نسخه‌ی آزمون (نسخه‌ی ۱٫۲)، ساعت ۹:۳۰ روز شنبه ۱۸ بهمن روی سایت قرار گرفته‌است. در صورتی که آزمون را زودتر دانلود کرده‌بودید، لازم است ذکر کنیم که صورت سؤالات ۳، ۱۳ و ۲۶ دچار اشکالات نگارشی ابهام‌زا بودند که در این نسخه رفع شده‌است. هم‌چنین تأکید می‌گردد که زمان آزمون ۱۸۰ دقیقه است.

لطفاً نسخه‌ای را که در لینک زیر قرار گرفته‌است، دانلود نموده و بر مبنای آن آزمون دهید:

 

ملاک ما برای تصحیح، این نسخه است. در صورتی که با نسخه‌ی قبلی آزمون داده‌اید، با در نظر گرفتن ۱۰ دقیقه زمان اضافی، می‌توانید تنها سؤالات ۳، ۱۳ و ۲۶ را مجدّداً حل کرده و نتیجه‌ی تغییرات را در پاسخ‌برگتان اعمال کنید. نسخه‌ی اوّلیّه‌ی این آزمون در ساعت ۱:۱۱ بامداد روز شنبه ۱۸ بهمن، روی سایت قرار گرفته‌بود.

 

لازم به ذکر است کد کاربری افرادی که در آزمون اوّل شرکت کرده‌بودند تغییری نکرده‌است. افرادی که برای دریافت کد کاربری درخواست داده‌اند، قطعاً پیش از پایان مهلت آزمون ایمیل حاوی کد کاربری خود را دریافت خواهند کرد.

 

اعلام نتایج اوّلین آزمون آزمایشی

تاریخ آخرین ویرایش: دوشنبه ۱۱ بهمن – موارد اضافه شده: اطّلاعات تکمیلی و توضیحات

 

سلام؛

 

بدین وسیله نتایج اوّلین آزمون آزمایشی مرحله‌ی اوّل از طریق لینک زیر اعلام می‌گردد:

 

 

پاسخ‌نامه‌ی تشریحی و کلید تصحیح این آزمون از طریق لینک زیر قابل دسترسی هستند:

 

 

به منظور مطالعه‌ی اطّلاعات تکمیلی به ادامه‌ی مطلب رجوع کنید.

 

برگزاری اوّلین آزمون آزمایشی

با سلام؛

 

ضمن تشکّر از استقبال شما برای شرکت در آزمون، بالاخره به زمان برگزاری اوّلین آزمون آزمایشی مرحله‌ی اوّل رسیدیم. به اطّلاع می‌رساند سؤالات این آزمون از طریق لینک زیر قابل دسترسی هستند.

ضمن اعلام پایان مهلت ارسال پاسخ‌ها، به اطّلاع می‌رساند نتایج در حال بررسی هستند و به زودی اعلام خواهند شد.

سلام جهان!

به نام خداوند جان و خــرد          کزین اندیشــه برتر برنگذرد
خداوند کیوان و گردان سپهر          فروزنده‌ی ماه و ناهید و مهر

 

طبق سنّتی که از دوره‌های پیشین المپیاد نجوم بر جای مانده‌است، همه ساله اعضای تیم المپیاد نجوم ایران، مراجعی را برای آشنایی بیشتر علاقه‌مندان با المپیاد نجوم و تسهیل و گسترش این مسیر ایجاد کرده‌اند. امروز، یک‌شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳، نوبت ماست که این مسئولیت گران‌مایه و صدالبتّه سنگین را از پیشینیانمان دریافت کنیم و با ایجاد سایت رسمی نهمین تیم جمهوری اسلامی ایران در المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک گامی در راستای هموار نمودن مسیر المپیاد نجوم برداریم.

 

hello_world

 

از این لحظه، فعّالیت این سایت آغاز شده و با گذشت زمان، بخش‌های جدیدی به آن اضافه خواهند شد که می‌توانید جزییات آن‌ها را در قسمت “بخش‌های جدید” بخوانید. هم‌چنین برای آشنایی بیشتر با اهداف کلّی ما و زمینه‌های فعّالیتمان، می‌توانید به بخش “درباره‌ی ما” رجوع کنید. خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات خود برای هر چه بهتر شدن این مجموعه بهره‌مند سازید. در روزهای آتی شما را با جزییات فعّالیت‌هایمان بیشتر آشنا خواهیم کرد…

با آرزوی پیروزی و سربلندی